Ευχαριστούμε, αγαπημένη μανούλα!!

Η σημασία του «ευχαριστώ» και πώς να γράψετε ένα ευχαριστήριο email

Ένα ευχαριστώ είναι πολύ λίγο για να εκφράσουμε την ευγνωμοσύνη μας σ’ αυτή την απίστευτη μανούλα, την Αντιγόνη Χαραλαμπίδου, η οποία σαν νεραϊδούλα, μόλις της είπαμε ότι ο υπολογιστής της τάξης μας είναι πολύ παλιός και δε δουλεύει, έσπευσε αμέσως να μας τον αντικαταστήσει και μάλιστα την επόμενη κιόλας ημέρα!!!!! Η έκπληξη συνεχίστηκε καθώς στον υπολογιστή ήταν εγκατεστημένα αμέτρητα χρήσιμα προγράμματα, που θα αξιοποιηθούν κατάλληλα και θα κάνουν τη σχολική χρονιά μας ακόμη πιο δημιουργική!!

Επιπλέον, την περασμένη σχολική χρονιά χάρισε στο νηπιαγωγείο και ένα φωτοτυπικό μηχάνημα!!

Η συγκίνηση μας δεν μπορεί να περιγραφεί με λόγια!! Τι να πει κανείς γι’ αυτή την ξεχωριστή μανούλα; Για μας είναι η νεραιδούλα μας και της ευχόμαστε μέσα από τα βάθη της καρδιάς μας να είναι η ζωή της παραμυθένια!!!

Recommended Articles